FAQ

Nphoto – це студія обробки фотографій. Студія в якій працюють професіонали своєї справи. Злагоджений колектив, позитивний настрій, та підтримка один одного – ось запорука якісно виконаної роботи.
Nphoto – це інтернет студія. Ми знаходимося у різних містах України. Кожен працівник працює у зручному для себе місці перебування. Працюємо через сучасну програму комунікації та розподілу замовлень. Такий вид праці дає можливість працівникам комфортно працювати, студії ефективніше використовувати фінанси, а замовнику економію грошей.
Оформлення замовлення на обробку фотографій відбувається через сторінку «контакт». Для відправлення замовлення Вам необхідно вказати Ім’я, електронну пошту та телефон. Описати який вид обробки Вам потрібен. Максимально детально написати як саме Ви бачите вже відретушовану фотографію. Та прикріпити фото. Наш працівник зв’яжеться з Вами для уточнення термінів та оплати замовлення.
Обмежень в кількості фотографій немає. Ми в змозі обробляти любу кількість фотографій в домовлені терміни.
Стандартний час обробки фотографії займає близько 24 годин. Переважно ви отримуєте готові фото набагато швидше. При замовленні великого пакету фотографій, терміни обговорюються окремо. Можлива термінова ретуш. Ціну за терміновість обговорюється в кожному окремому випадку.
Ми приймаємо більшість форматів: JPG, TIFF, PNG, PSD, Більшість RAW-форматів (NEF, CR2, DNG). Якщо один файл займає більше 25 мегабайт, скористайтесь файлообмінником WeTransfer або Yandex.Disk чи Google Drive. Хочемо звернути Вашу увагу, що якість обробки напряму залежить від якості надісланої Вами фотографії.
Оформляючи замовлення на обробку, до кожної завантаженої фотографії окрім текстових інструкцій Ви можете також прикласти зображення-приклади які допомагають більш точно описати задачу. Наприклад, Ви можете послатися з фото для ретуші, референс-фото з проханням виконати якийсь елемент ретуші схожим чином. Або об’єкт який потрібно перенести з одного фото на інше. Використання таких прикладів не впливає на вартість робіт. Навпаки, такі приклади дають змогу більш точно та швидко виконати замовлення.
Ні, права на оброблені зображення цілком зберігаються за клієнтом.
Nphoto - дотримується політики конфіденційності. Ніхто крім працівників студії не побачить оригінали фотографій або їх оброблені версії без спеціального узгодження з Вами. Всі фотографії, представлені на сайті в якості прикладів, демонструються з дозволу авторів.
Якщо не можете визначити до якого пакету послуг входить Ваше фото. Можете замовляти фото без уточнення пакету послуг. Ми визначимо рівень складності фото, та узгодимо ціну та терміни.
Рекомендації по скануванню фото. Акуратно очистіть фотографію від пилу і бруду м'якою сухою ганчіркою без ворсу. Не слід докладати великих зусиль у спробах прибрати сильні забруднення — це може пошкодити оригінал. Якщо забруднення не відчищаються, відскануйте фотографію як є, в графічному редакторі можна видалити зайве, не пошкоджуючи оригінал. Якщо стара фотографія надрукована на папері з тисненням або має пошкодження поверхні у вигляді тріщин, заломів і розривів, то її рекомендується сканувати два рази. При другому скануванні поверніть фото на 90 градусів. Всі фотографії, включаючи чорно-білі, краще сканувати в кольорі, незалежно від того, хочете ви одержати в підсумку кольорове або ч/б зображення. Під час сканування кольорових зображень слід виставити найбільшу глибину кольору з підтримуваних сканером апаратно, бажано 24 біт або вище. Фото рекомендується сканувати з роздільною здатністю не менше 600 dpi. Збереження файлу. На цифровому зображенні не повинно бути смуг від сканера, слідів від ворсу або плям на склі, зображення повинне бути таким же чітким, як на паперовому оригіналі. Збережіть зображення у форматі TIFF, при можливості задавши максимальну якість. Якщо ваш сканер не дозволяє якісно оцифрувати фото або не вистачає досвіду, краще звернутися за цією послугою у спеціалізований центр. Отриманий файл можна зберегти в електронному вигляді, надіслати поштою або залити на спеціальний сервер для зберігання файлів. Не зайвим буде створити кілька копій, зберігши їх на різні носії. При збереженні фотографій для реставрації краще вибирати формат TIFF. Формат може заздалегідь виставлятися в програмі сканера до сканування чи після залежно від моделі. Збереження повинно бути без стиснення. Файл JPG зменшує розмір файла. Однак у налаштуваннях сканера за замовчуванням часто стоїть стиснення файлу JPG, тому їх треба встановити вручну. Налаштування з фразами «Формат файлу» або «якість» повинні бути виставлені на максимум, стиснення або компресія повинні стояти на мінімумі. Безпомилковим варіантом для сканування старих фотографій формат TIFF, де файли зберігаються без втрати якості.
Оплачене замовлення: Коли замовлення виконано, Ви отримуєте на пошту оброблене фото у високій якості. Все сподобалось? Відмінно, приймайте роботу. Неоплачене замовлення: Ви отримуєте на пошту оброблене фото на яке нанесено водяний знак. Все влаштовує? Ви проплачуєте замовлення - ми відсилаємо готове фото у високій якості без водяного знака.
Перед прийняттям роботи клієнт має право запросити необхідні правки. Для цього на етапі попереднього перегляду відретушованих фото Ви можете вказати що саме не подобається - ми все виправимо. Будь ласка, залишайте достатньо детальні коментарі, які дозволять дизайнеру розібратися у Ваших очікуваннях і поліпшити роботу. Пам'ятайте, що коментарі мають відповідати обраному раніше рівню ретуші і не суперечити коментарям при формуванні замовлення.