UKR

Вибір пакету послуг з обробки фотографій: ретуш, обтравка, реставрація, відновлення фото після видалення

Професійна обробка фотографій - заняття, що вимагає спеціальних навичок і технічних знань. При фотомонтажі та художній ретуші фото майстри використовують різні сервіси та програми, вибір яких залежить безпосередньо від переслідуваної мети - в одному випадку необхідна лише корекція кольору, яскравості і контрастності, в іншому - не обійтися без ретельного опрацювання всіх найдрібніших деталей. Обробка фотографій - процес творчий і його результат багато в чому залежить від професійних якостей фахівця-редактора. Співробітники студії Nphoto володіють усіма необхідними навичками та вміннями, завдяки чому, в результаті їх діяльності ви отримуєте не просто фотокартку, а витвір мистецтва. І у цього є просте пояснення - кожен елемент на моніторі фотокорректора піддається детального вивчення і трансформації при необхідності. Для зручності, ми розділили методи обробки на категорії (пакети). Так ви одразу будете бачити ціну та все що входить в даний вид ретуші. Як визначитися з потрібним рівнем складності, та обрати потрібний пакет?

Студія Nphoto пропонує обробити фотографію кількома рівнями складності:

 • ретуш – light
 • ретуш – medium
 • ретуш – standard
 • ретуш – premium
Також окремим пакетами:
  • реставрація фото
  • обтравка
  • відновлення видалених фото

Пакет ретуш – light:

Це технічно легкий вид ретуші. Корекція та виправлення самих популярних проблем на фото. Часто фотографія засвітла, або затемна, має деформацію перспективи, чи просто не горизонтально рівна. Також буває фото розмите, або ж захвачено забагато зайвої області, так що об'єкт на фото, здається дуже маленьким та далеко. Все це професійно відкоригують працівники студії.  У рівні light ми приймаємо на ретуш аматорські фото, зроблені навіть на смартфон.

Пакет ретуш – medium:

Це технічно складніший процес обробки фотографії. В даній категорії обробки ретуші піддаються переважно обличчя (прибирання зморшок, прищів, відблисків, дефектів шкіри, зайвого волосся, відбілювання зубів, нанесення макіяжу, видалення ефекту червоних очей,  зміна кольору очей). Прибираються плями та незначні дефекти на фото.

Пакет ретуш – standard:

В цей пакет входить вже таке поняття як фотомонтаж! Це технічно складніша обробка фото чим в попередніх категоріях, яка займає багато часу у ретушера. В основному в цій категорії видаляються такі поширені, небажані речі як: блиск від спалаху фотоапарата в лінзах окулярів, брекети, складні та сильно виражені дефекти обличчя та зокрема шкіри. По бажанню замовника проводиться заміна частин фото (голови, очей, рук, одягу). Продовжується фон.

Пакет ретуш – premium:

Це технічно найскладніший вид ретуші. Складний фотомонтаж. Згідно технічного завдання з фото видаляються або доставляються предмети, люди, будівлі і т.д. Змінюється форма та колір предметів. Виконується пластика обличчя та фігури. Повністю замінюється фон. Також в цю категорію входить виправлення екстремальних дефектів на фото.   Людині, яка не пов'язана з фото індустрією, досить складно буває самостійно визначити, яка саме техніка повинна бути застосована для досягнення максимального ефекту і створення естетично привабливого знімка. Звертайтеся за допомогою у виборі пакета послуг. Не слід переживати у помилковості. Пакет послуг завжди можливо змінити. Не слід порівнювати можливості доступних в соцмережах онлайн-редакторів і професійні навички кваліфікованого штату студії. Скористайтеся порадами майстра - впевнені, робота професіонала вас не розчарує! Вибирайте пакет послуг який на Вашу думку найбільш відповідає Вашим потребам, та замовляйте!

Види фотообробки

Для того щоб розуміти, про що йде мова при виборі пакетів корекції фотознімків, слід детальніше ознайомитися з деякими специфічними термінами і назвами. Під поняттям «обтравка» ховається процедура відділення об'єкта від загального фону. Центральним (виділеним) може служити будь-який предмет або частина тіла людини. Така фотоообробка використовується при створенні портретів або плакатів, банерів і рекламних зображень для інтернет магазинів та поліграфії. Вона служить для видалення зайвих деталей. Якого ефекту можна досягти таким чином? Як правило, обтравка застосовується, коли потрібно перенесення об'єкту з одного фону на інший. При ретушування знімків можлива зміна текстури і форми об'єкта, видалення недоліків і виділення переваг, кадрування та корекція. Ви можете замовити реставрацію фотографій - завдяки роботі над кадрами, вони наповнюються новим життям і перетворюються. Таким чином, старі фотографії, що несуть на собі відбиток часу, перетворюються до невпізнанності. Повернути колір і яскравість фотознімків бабусь, відновити втрачену пам'ять про дитинство, видалити плями, подряпини та інші дефекти з поверхні кадрів - не проблема для справжніх професіоналів! Ми пропонуємо реставрацію різного рівня складності:
 • легку;
 • середню;
 • важку.
Вартість обробки фото та відновлення після форматування варіюється в залежності від обсягу проведених робіт.
фото студія Nphoto

Однією з наших важливих переваг є злагоджена командна робота. Дружнє ставлення одне до одного, обмін знаннями, а також взаємна допомога і підтримка дійсно є основою нашої студії. У поєднанні з індивідуальним ставленням до кожного клієнта, така атмосфера забезпечує високий командний дух, плідну співпрацю і неперевершені результати

nphoto
фото студія Nphoto

Ми працюємо на сучасному обладнанні та програмному забезпеченні.
Ми пишаємося тим, що застосовуємо новітні методи та інструменти у обробці фотографій

Изображение недоступно
фото студія Nphoto

При отриманні фотографії, наша мета - щоб на протязі 24 години, Ви отримали готовий результат.
Переважно це відбувається набагато швидше!
Також виконуємо термінові замовлення

Изображение недоступно
Arrow
Arrow
Slider

Заказать обратный звонок

×
Обтравка
белый фон
удалить фон с фотографии
обтравка для интернет магазина
обтравка фото
Arrow
Arrow
Shadow
Slider
×
Реставрация
восстановление фото
отреставрировать фото
восстановление старых фото
реставрация старой фотографии
реставрация фото
реставрация фотографий
восстанавливать фотографию
восстанавливать фото
реставрация старого фото
восстановление старых фотографий
восстановление старых фотографий
реставрация старых фотографий
Arrow
Arrow
Shadow
Slider
×
Пакет ретуш – light
легкая ретушь фото
изменить цветовой тон на фотографии
выровнять перспективу на фото
осветлить фото
сделать фото сфокусированным
обрезать фото
выровнять фотографию
Arrow
Arrow
Shadow
Slider
×
ПАКЕТ РЕТУШ – MEDIUM
ретушь портретной фотографии
ретушь кожи лица, удалить лишние волосы на фото
ретушь кожи на лице, отбелить зубы на фотографии
убрать блеск с лица на фото
удаление пятен на фото
Arrow
Arrow
Shadow
Slider
×
ПАКЕТ РЕТУШ – STANDARD
убрать брекеты с зубов на фото
убрать блеск в очках
убрать брекеты с фото
блеск в очках от вспышки
ретушь брекеты
вспышка в очках
удалить тень на фото
Arrow
Arrow
Shadow
Slider
×
ПАКЕТ РЕТУШ - PREMIUM
фотомонтаж - ретушь
фотомонтаж
УКРАИНСКИЙ забрати зайві предмети с фото 29 / 10000 РУССКИЙ Перевести вGoogleBing убрать лишние предметы с фото
забрать человека с фото
удалить человека с фото
убрать блеск очков
фотомонтаж
открыть глаза на фотографии
изменить цвет на фото
фотомонтаж
Arrow
Arrow
Shadow
Slider
×

Замовити зворотній зв'язок

×