Обтравка

Обтравка фотографій будь-якої складності за приємною ціною

Робота над перетворенням фотознімків включає в себе безліч моментів і деталей. Обтравка фото – один з методів виділення об'єкта і перенесення його на прозорий фон, або взагалі прибрати задній фон або зробити його білим. Завдяки подібній техніці, створюються такі зображення:
  • картинки для інтернет-магазинів;
  • портрети;
  • плакати і банери;
За допомогою даної технології фотомонтажу можна також змінити фон на аматорських фото. Вирізати фон з фото можна з будь-якої фотографії.

Послуги обтравки фотографій за приємною ціною

Студія NPhoto надає всі види послуг з корекції фотографій. Пост обробкака використовується в рекламній і комерційній сфері, і часом буває просто необхідна. Знімки піддаються модифікації і набувають нового, більш коректного вигляду, використовувати який можна в каталогах онлайн-маркетів і на сторінках журналів. Ціна на обтравку фотографій формується виходячи зі складності замовлення і його особливостей, але в будь-якому випадку доступна і швидко окупається. В процесі роботи застосовуються новітні версії фоторедакторів і навички професійних коректорів. Замовити обтравку зображень можна в будь-якому населеному пункті України онлайн. Вигідна ціна та висока якість послуг обтравки, що надаються,  поєднуються з дотриманням термінів виконання замовлення. Будьте впевнені - в результаті роботи фотомайстрів студії NPhoto ви отримаєте висококласні знімки, які відповідають усім вашим очікуванням!
белый фон
удалить фон с фотографии
обтравка для интернет магазина
обтравка фото
Arrow
Arrow
Shadow
Slider