Реставрація

Відновлення та реставрація фотографій

Фотознімки, акуратно розподілені по сторінках альбомів і викликають трепетні спогади про рідних і близьких людей, про пам'ятні моменти і важливі події, - все це назавжди залишається на полицях  і в ящиках комодів. Сьогодні фото зберігаються в пам'яті комп'ютерів, відправляються друзям по email і розміщуються в соціальних мережах. Подарувати друге життя старим фотознімкам і наповнити їх новими фарбами допоможе цифрове відновлення, замовити яке ви можете в студії NPhoto. Реставрація старих фотографій - процес непростий, що вимагає певних витрат сил і часу. Для чого вона потрібна? Відповідь на це питання криється в прагненні людей зберігати спогади, які викликають масу різноманітних емоцій. Адже ера цифрової зйомки настала не так давно, і велика частина фотокарток старшого покоління надалі зберігається на папері, плівках і слайдах. З плином часу картки втрачають яскравість, дряпаються, рвуться, вицвітають від сонячних променів. Що дає вам реставрація старого фото:
  • можливість переробити зіпсований знімок в разі втрати негативу;
  • надання зображенню чіткості, яскравості і контрастності;
  • шанс «розфарбувати» чорно-білі фотокартки;
  • видалення подряпин, заломів, плям з кадрів.
В рамках послуг по пост обробці, крім реставраційних робіт, ви можете замовити ретуш або обтравку зображення.

Реставрація старих фото в студії NPhoto

Співробітники фотостудії готові виконати будь-яке замовлення по обробці аматорських і професійних фотознімків. Серед усього асортименту послуг, які ми надаємо ви можете вибрати найбільш підходящі за всіма параметрами:
  • реставрацію чорно-білих фотографій;
  • корекцію кольору, насиченості, різкості, та освітлення;
  • усунення зайвих елементів;
  • фотомонтаж.
У свою чергу, реставрація фото може носити різний характер. Залежно від стану вихідного зразка і побажань замовника, виконується відновлення легкого, середнього або важкого рівня складності. Зробити звичайну корекцію відтінків і додати знімку соковитість або повністю відновити кадри з окремих частин - професійним редакторам під силу виконання будь-якого завдання!

Як замовити відновлення старих фотографій у фотостудії NPhoto у Львові

У чому зручність інтернет-ресурсів, що надають послуги фотообробки онлайн? Вам не доведеться шукати хороший сервіс в своєму місті і витрачати час на поїздки. Замовити поліпшення і модифікацію фото можна в будь-якій точці України. Але як здійснити дану процедуру? З  цифровими знімками все просто - для цього існує можливість відправки файлів через інтернет мережу. А ось видрукувані на папері фотографії відправляються за допомогою національних поштових служб. Ціни на реставрацію старих фотографій в NPhoto доступні кожному, і безпосередньо залежать лише від складності та обсягу робіт. Завдяки приємним розцінками, співпрацювати з нами вигідно і комфортно. При цьому ми строго стежимо за дотриманням обумовлених термінів виконання завдань і високою якістю робіт. Якщо у вас є найдорожче і найцінніше для пам'яті фото - реставрація наповнить його новою енергією і фарбами. Замініть фон, приберіть відблиски і пил - і оновлене зображення буде радувати вас ще довгі роки!
восстановление фото
отреставрировать фото
восстановление старых фото
реставрация старой фотографии
реставрация фото
реставрация фотографий
восстанавливать фотографию
восстанавливать фото
реставрация старого фото
восстановление старых фотографий
восстановление старых фотографий
реставрация старых фотографий
Arrow
Arrow
Shadow
Slider