Пакет ретуш – light

Обробка фотознімків легкої складності

Фотографія - свого роду свідоцтво про події в житті людини. На знімках можете бути зображені ви або ваші рідні і друзі, місця, в яких ви побували, та інші пам'ятні моменти. Це може бути якісний професійний кадр або аматорська фотографія, зроблена підручним гаджетом. У будь-якому випадку, для додання фотознімку гідного і презентабельного вигляду може знадобитися ретушування. Можливо, вам здається, що знімок ідеальний, але загальне враження не викликає захоплення. Придивіться уважніше до портрету або пейзажу - бліки і відблиски, недостатня яскравість і барвистість здатні зіпсувати навіть відмінний за іншими параметрами кадр.

Для чого застосовують ретуш фотографій?

Поліпшення фотокарток здатне повністю перетворити їх і наповнити абсолютно іншим змістом. При проведенні корекційних робіт співробітниками студії NPhoto застосовується величезний арсенал технік і навичок. У Пакет ретуш – light входить:
  • виправлення перспективи і вирівнювання кадру;
  • корекція перспективи, викривлення фото, через неправильно підібрану оптику;
  • корекція різкості фотографії;
  • корекція кольору;
  • корекція освітлення (перетримане фото, темна фотографія).
Залежно від якості вихідного зображення і побажань замовника може бути проведена ретуш фотографій різного ступеня складності. При наявності невеликих дефектів вони легко усуваються, і знімок не вимагає подальшого перетворення. Але в деяких випадках фото видозмінюється повністю - від кольору окремих деталей, до повної зміни змісту фотознімка. Найчастіше ретуш фото необхідна для корекції особи, фігури або одягу на портретах. Отриманий після обробки фото ефект здатний перевершити всі очікування і здивувати будь-кого. Адже фотомонтаж (в тому числі, корекційна робота) - процес творчий, і результат його залежить не тільки від технічних знань і умінь майстра. Кожен раз, створюючи новий шедевр за допомогою сучасних технологій, ретушер студії вкладає в знімок частинку себе, своє бачення даного кадру, враження від нього.

Як замовити обробку фото даної категорії?

При будь-якому виді обробки фотографій співробітники проводять корекцію копії вашого зображення. Вихідна фотокартка залишиться недоторканою. Вартість ретуші фото в студії NPhoto визначається в залежності від складності замовлення. Ми працюємо з усіма населеними пунктами України. Відправлення та доставка фотографій проводиться онлайн. Якщо ж вам необхідна допомога у відновленні знімка на папері - скористайтеся пересиланням національними поштовими службами, або відскануйте фото в найкращій якості та перешліть нам на електронну адресу. Ціни на ретуш фотографій доступні кожному і здатні приємно здивувати наших клієнтів. За допомогою корекційних робіт можна змінити кут нахилу фотографії, добавити різкості, освітлити фотографію, або затемнити. Додати яскравих фарб у натюрморт або обрізати зайве на фотографії. Стати володарем красивого і професійного фотоальбому. Команда NPhoto готова до вирішення навіть найскладніших завдань!
легкая ретушь фото
изменить цветовой тон на фотографии
выровнять перспективу на фото
осветлить фото
сделать фото сфокусированным
обрезать фото
выровнять фотографию
Arrow
Arrow
Shadow
Slider